חברתינו החלה לשווק את המוצר ,ואכן נרשמו ביקושים לפילטר אלקטרה ,במיוחד לערכות של מסנן ומנורה לאלקטרה בר אשר נמכרים במחיר אטרקטיבי ,הכולל משלוח עד בית הלקוח . החלפת המסנן לבר מים אלקטרה הנה נוחה ואינה מצריכה ידע או רקע טכני .
מתקני המים של תמי 4 הנם קלים ונוחים לתיקון ,אך דורשים טכנאי תמי 4 מיומן ומנוסה בעל נסיון וידע רחב המכיר את מערכות מתקני המים ואת חלקיו ויודע לטפל במתקן תמי 4 מבלי לגרום נזק לכל רכיבי המתקן .
מהו מייחם התקן שבת? מיחם שבת שומר על המים בטמפרטורה גבוהה ומאפשר למזוג מי שתיה מבלי לגרום לפעולה חשמלית. כלומר, פעולת הרתיחה מתבצעת עוד לפני שהשבת נכנסת והמים נשמרים חמים לאורך זמן. מדובר במכשיר שימושי ביותר, המאפשר לכל מי שחפץ במים חמים ליהנות מהם ללא חשש. מסיבה זו, המכשיר אינו נפוץ רק בבתים פרטיים, אלא נמצא גם בגופים שונים. לכן, ניתן לרכוש גם מייחם שבת מוסדי, מיחם מים תעשייתי, מיחם נירוסטה לבתי חולים וכמובן גם מיחם לעסקים.
מהו מייחם התקן שבת? מיחם שבת שומר על המים בטמפרטורה גבוהה ומאפשר למזוג מי שתיה מבלי לגרום לפעולה חשמלית. כלומר, פעולת הרתיחה מתבצעת עוד לפני שהשבת נכנסת והמים נשמרים חמים לאורך זמן. מדובר במכשיר שימושי ביותר, המאפשר לכל מי שחפץ במים חמים ליהנות מהם ללא חשש. מסיבה זו, המכשיר אינו נפוץ רק בבתים פרטיים, אלא נמצא גם בגופים שונים. לכן, ניתן לרכוש גם מייחם שבת מוסדי, מיחם מים תעשייתי, מיחם נירוסטה לבתי חולים וכמובן גם מיחם לעסקים.
מהו קולר מים קרים מאושר לשימוש בשבת? קולר מים שומר שבת הוא מתקן מים שפותח לטובת ציבור שומרי המסורת. כלומר, מתקן זה מהווה בנק מים לשבת בו ניתן להשתמש מבלי לפגוע בהלכה. הפיתוח הטכנולוגי של המכשיר נעשה במטרה לאפשר שימוש חופשי במכשיר גם בימי קודש. מנגנון שומר שבת לקולר מים הוא זה שמאפשר הוצאת מים ללא הפעלה של פעולת הקירור. כלומר, המים נשמרים בטמפרטורה המתאימה מבלי צורך ללחוץ על הכפתור. מסיבה זו, משקור מים לשבת הינו פתרון נוח עבור משפחות רבות בישראל.
מעוניינים באספקת מים קרים וסודה בלחיצת כפתור? הגיע הזמן להתחדש ולרכוש משקור סודה! מכשיר זה הפך לאחד ממכשירי החשמל המבוקשים ביותר במטבח ומצא את מקומו בבתים רבים בישראל. בעזרת מתקן מים וגזוז ניתן ליהנות לא רק ממים קרירים וצלולים, אלא גם מגזוז בעזרתו אפשר להכין מגוון משקאות תוססים לכל המשפחה. תוכלו להשתמש במי הסודה אשר מפיקה המערכת להכנה של סוגי שתיה שונים, על ידי ערבוב הסודה עם תרכיז מיץ. אם גם אתם מעוניינים ליהנות מאספקה זמינה של מים וסודה איכותיים – נותר לכם רק לבחור את מתקן הסודה המתאים ביותר למטבח שלכם.
למוסדות, עסקים וגופים מגיעים מידי יום כמויות גדולות של אנשים. בין אם מדובר בעובדי הארגון אשר שוהים בו מבוקר ועד ערב, מבקרים המגיעים בשעות שונות ביממה או מקבלי שירות הפוקדים את המבנה – כולם זקוקים לאספקה שותפת של מי שתיה. מסיבה זו, ישנה חשיבות להתקנת בנק מים לרווחתם של באי המקום. ניתן לבחור מתקן מים למוסדות מבין היצע רחב של מתקני מים, המיועדים לשימוש רחב ובעלי קיבולת גדולה. מומלץ לאתר את המכשיר המתאם ביותר לצורך המקום, בהתאם לשימוש שעתיד להיעשות בו. מהו משקור בנק מים? משקור מים הינו מכשיר המיועד לאספקה של מים קרים ונקיים לשתייה. קיימים סוגים רבים של מכשירי מים, הנבדלים זה מזה בגודלם, במראם וכמובן במערכות הקיימות בהם. כך לדוגמא, בעוד מתקני מים מסוימים מסננים את המים ושומרים עליהם קרים וראויים לשתייה, מכשירים אחרים מאפשרים גם ליהנות מאספקה של מים קרים וסודה, הודות לטכנולוגיה היוצרת משקאות מוגזים. לכן, חשוב להבין מה המטרה לשמה מיועד המשקור טרם הרכישה. כדי להבטיח שתיהנו ממכשיר העונה על צרכיכם, תוכלו להתייעץ עם מומחה מטעם החברה. כיצד לבחור מתקני מים למוסדות? כאשר בוחרים לרכוש משקור מים למוסדות חשוב לקחת בחשבון כי המכשיר מיועד לשימוש בהיקף רחב. מסיבה זו, מומלץ לבחור במכשיר בעל מטהר מים מוסדי ברמה גבוהה, אשר יהיה חזק ואיכותי מספיק בשביל לספק מים שתיה צלולים וקרים לאורך זמן ובכמות גדולה. בנוסף, ישנה חשיבות לסוג המוסד בו יוצב בנק המים. כך למשל, כשרוכשים מתקני מים לבית הספר, יש לבחור במכשיר נוח לשימוש עבור ילדים ונוער. לבסוף, כדאי לבחור מכשיר מחברה מוכרת ומקצועית, אשר ביכולתה לספק שירותי תיקון ותחזוקה בעת הצורך.
היום קל יותר מאי פעם ליהנות ממים נקיים, קרים או חמים, בלחיצת כפתור ובעיצוב אלגנטי. נוחות השימוש, מערכות הסינון המתקדמות והמראה החדשני הן רק חלק מהסיבות בזכותן בר מים הפך לחלק בלתי נפרד ממטבחים רבים ברחבי הארץ. הפופולריות ההולכת וגדלה של מכשירים אלו מביאה להיצע רחב, בזכותו הצרכן יכול ליהנות משפע של מכשירים בסגנונות שונים. כעת, נותר רק לבחור מכשיר מים מהמגוון הרחב המוצע בשוק.
משפחות ועסקים רבים בישראל משתמשים על בסיס יום יומי בבר מים, אשר מספק מי שתיה קרירים ונקיים בלחיצת כפתור. מדובר במכשיר נוח ואפקטיבי, המשמש את בני הבית, עובדי המשרד או את הנוכחים במוסדות שונים בארץ. בין אלו נכללים גם שומרי שבת, אשר השימוש במכשיר חשמלי ביום קודש מהווה בעיה עבורם. בעקבות כך, נשאלת השאלה כיצד ניתן ליהנות ממים קרים מבלי לחלל שבת או חג? לסוגיה זו, אשר מעסיקה קהל מאמינים רחב, תשובה פשוטה: בעזרת קולר מים קרים מאושר לשימוש בשבת.
כולנו אוהבים את השבת, את הרוגע שהיא משרה עלינו, את התחושה החמימה של סוף השבוע ואת האווירה המיוחדת שהיום הזה מביא עמו. לצד כל אלו, עומדים גם אתגרים לאלו אשר רוצים לשמור את השבת כהלכתה מבלי לפגוע באיכות החיים. אחד הצרכים הבסיסיים עליו יש לענות ביום זה הוא אספקת מים חמים. למטרה זו בדיוק קיים מיחם מים לשבת, אשר מאפשר להשתמש במים חמים ללא חשש, גם בשבתות ובחגים.
אחד הדברים החשובים ביותר לקיומנו הוא אספקה של מי שתיה איכותיים. רבות דובר על משמעותה של שתיית מים מספקת ועל תרומתה לבריאותנו ולגופנו. מסיבה זו, ישנה חשיבות לאספקת מים קרים ואיכותיים לשתייה לא רק בביתנו, אלא גם בעסקים, במוסדות ובכל מקום בו נמצאים אנשים לאורך זמן. לכן, חשוב כי גופים אלו יפעלו להתקנת משקור מים לרווחת באי המקום. קיים מגוון רחב של מכשירים המספקים מים קרים וסודה בכמויות גדולות, אשר מתאימים במיוחד למוסדות.
הלהיט החדש במטבח המוסדי – משקור סודה אחד המכשירים הפופולריים ביותר במטבח הביתי הינו מתקן מים וגזוז. מתקן שכזה מאפשר ליהנות לא רק מאספקת מים קרים ואיכותיים, אלא גם ממגוון רחב של משקאות מוגזים לרווחתם של בני הבית. בנק סודה פותח צוהר לעולם שלם של אפשרויות, שכן בעזרת ערבוב קל של תרכיז עם מי סודה איכותיים ניתן ליצור מיני משקאות מוגזים. לכן, לא פלא שמערכות המספקות מים קרים וסודה הפכו כיום למבוקשות ביותר ולנפוצות במטבחים רבים.
מסנן לתמי 4 הוא אחד החלקים החשובים ביותר במכשיר ועליו יש לשמור. אמנם המכשיר חדשני מאד, אך הוא לא יכול לטפל בעצמו, וכאן אתם נכנסים לתמונה. את המסנן יש להחליף פעמיים בשנה, ואת הנורה הראשית של המכשיר יש להחליף אחת לשנה. שני החלקים האלו דואגים שהמים שיתקבלו מהמכשיר הם נקיים ומסוננים לעילא. בנוסף להחלפת החלקים, אל תשכחו שיש עליכם לדאוג לניקיון המכשיר, הן בחלקים הפנימיים שלעיתים קשה להגיע אליהם.
האבנית אינה נוצרת מעצמה אלא בעיקר מתרחשת כאשר יש שימוש רב במים קשים במכשירי החשמל הביתיים. על מנת לנסות ולמזער נזקים, יש למנוע את היווצרות האבנית כבר בשלבים ראשוניים ככל האפשר. אמנם ניתן לתקן את הנזק על ידי שימוש במוצרים נוגדי אבנית אותם אנו מניחים במהלך ניקוי המכשירים, אך ישנם פתרונות נוספים שיכולים לא רק להעלים אבנית קיימת אלא לנטרל את הופעתה מלכתחילה. פתרונות אלו שומרים על גופי חימום, ועובדים בצורה יסודית יותר למניעת הנזק. אין דרך למנוע מן המים הקשים להצטבר במכשירי החשמל שלכם, אך יש דרך למזער את הנזקים ולדאוג לפעולה רציפה וחסכונית בחשמל.
העובדה כי ישראל סובלת ממחסור במים מחמירה את בעיות זיהום מי השתייה. בישראל מנוצלים כל מקורות המים לרבות מי קולחין מטוהרים (לחקלאות), מים מותפלים, מים מליחים. פיתוח חקלאות ותעשיה מואץ ובלתי מבוקר דיו הביא לחילחול מזהמים למי התהום וכן הזרמת מזהמים לנחלים ולי
העופרת שבתוך המים פוגעת לילד במוח, גורמת לו לירידה ברמת האינטליגנציה, הוא מתקשה בלימודים ובמקרים מסוימים מגיע לפיגור שכלי משמעותי. ההורים סבורים לתומם שהילד שלהם הינו מוגבל או קשה תפיסה מלידה, ולא מתארים לעצמם שהסיבה לקשייו של הילד בלימודים נובעים משתיית מים מזוהמים בעופרת.
רובינו כבר הפנמנו את העובדה כי לשתיית מי ברז בישראל עשויות להיות השלכות בריאותיות בלתי מבוטלות, במיוחד לילדים. כמו כן הרתחת המים אינה מהווה פתרון לבעיה. הרתחה עשויה להחמיר את הבעיה שכן הרתחה גורמת לאידוי, אדי המים הנם טהורים ואינם מכילים כל מזהם, דבר אשר מעלה את ריכוז המזהמים במים. כמו כן הרתחה עשויה לגרום לחדירה של מתכות למים מגוף החימום או מכלי מתכת בו נעשית ההרתחה.
מים באיכות גבוהה הוא יותר מאשר עניין של חזון למשמרי איכות הסביבה או סיסמא פוליטית. מים באיכות גבוהה, בכמות הנכונה ובמועד ההולם, חיוניים לבריאות, לבילוי שעות הפנאי ולצמיחה כלכלית. מים מוגדרים כממיס אוניברסלי, משום שחומרים רבים כל כך נמסים בהם. מים גם נושאים בתוכם חומרים רבים בלתי מומסים.למרבה הרעה המים עצמם אינם קובעים מה יומס בתוכם ומה יינשא בהם. המים אשר בהם אתם ממיסים את הקפה או התה של הבוקר או את מזון התינוקות, הסוכר או את תרכיז המיץ, הם נושאים בתוכם אטומים של עופרת מהצנרת או קוטל חרקים שנספג מאיזו חווה במעלה הנהר שחדר אל המים ומגיע אליכם הישר ממערכת האספקה.
אל מערכת המים עלולים לחדור מי ביוב מבורות ספיגה או ממערכת הביוב. סכנות נוספות הן פליטת מזהמים מאביזרים במערכת הובלת המים עצמה בגון מתכות כבדות (מצנרת, ברזים, שסתומים מתכתיים), חומרים פלסטיים, סיבי אסבסט ואפילו מהתפתחות זיהומים בקטריאליים.
בחירה של מערכת טיהור מים ביתית חלק גדל והולך מן הציבור מאבד את האמון באיכות מי השתייה המסופקים לנו על ידי הרשויות. הסיבות לכך, בקצרה, הן פרסומים על זיהומים שחדרו למי התהום או למערכת אספקת מי השתייה, פרסומים המעשירים את הציבור בידע לגבי בעיות בשאיבת מים באיכות טובה, למשל המליחות ההולכת ועולה של מי אקוויפר החוף כתוצאה משאיבת יתר. כמו כן מסתבר לציבור כי אין די פיקוח ובקרה על איכות המים.
אוסמוזה היא תהליך של מעבר מים דרך העין קרום החדיר בחלקו. החסימה מונעת מעבר של מלחים, חומרים אורגניים, כלור, חומרים כימיים, אסבסט מהצינורות המובילים,מתכות כבדות, ואפילו הפלואוריד המוחדר למים.
אנשים רבים בישראל אינם מבינים מדוע צריכת החשמל החודשית שלהם גבוהה, זאת למרות שהם מקפידים על חסכון בחשמל בבתיהם. אך לא כולם יודעים כי מדובר לעתים קרובות בסיבה שאינה תלויה כלל בצריכת החשמל, אלא במכשירים עצמם, והיא - אבנית בבית. כשבעל מקצוע קובע כי יש לכם הצטברות אבנית בבית, הכוונה היא לכלל המכשירים החשמליים העושים שימוש במים חמים (ומחממים אותם בעצמם), בהם מצטברת אבנית, וזו גורמת למכשיר, כמו גם לצריכת החשמל, נזקים כבדים לאורך זמן.
מרכך מים הנה יחידה המיועדת לטיפול במים קשים הגורמים לנזקים בעיקר למוצרי חשמל צורכי מים
logo בניית אתרים