1. מתקני מים
  2. ברזים ואביזרים למתקני סודה
  3. מסננים למקררי בלומברג

מסננים למקררי בלומברג

צריכים להחליף מסנן למקרר בלומברג? הגעתם למקום הנכון!

מקררי המותג בלומברג נחשבים לפופולריים במיוחד בישראל והם מגיעים עם ברז למים קרים החוסך לכם את הצורך בהחזקת בר מים נפרד. מסננים למקררי בלומברג צריכים להיות בעלי תו תקן ותואמים לסוג המקרר שלכם במטרה לשמור על מי השתיה הקרים טובים ואיכותיים. במאמר הבא נפרט על היתרונות של המסננים למקררים הללו ועל הדרך לשמור על מי הברז הקרים של המקרר איכותיים לאורך זמן.

החלפת מסנן מים למקרר בלומברג

מסנן מים למקרר בלומברג שומר על איכות המים בברז המים הקרים ולכן חשוב להחליף אותו במועד הנכון. מסנן מים למקרר באופן כללי הוא רכיב חשוב לשמירה על איכות המים וגם על תקינות המקרר לטווח הארוך. בנוסף לכך, הוא שומר על בריאות המשתמשים בברז המים באופן קבוע בזכות היכולת לסנן מזהמים שונים. אם למקרר שלכם בבית יש ברז למים קרים, חשוב שתדעו כי יש להחליף את המסנן כל 6 חודשים, או על פי הוראות היצרן. ההזמנה של המסנן צריכה להיות תואמת לדגם המקרר שלכם ולכן מומלץ לעשות את ההזמנה רק דרך חברה המתמחה במסננים מהסוג הזה, אשר אינם נפוצים בכל חנות.

 

 

איך מחליפים את מסנן המים למקרר?

החלפה של מסננים למקררי בלומברג היא פעולה פשוטה יחסית שניתן לבצע אותה באופן עצמאי. יש 4 שלבים עיקריים לביצוע ההחלפה. השלב הראשון הוא לסגור את ברז המים לצינור שמחובר למקרר. בשלב השני יש להוציא את המסנן הישן. בשלב השלישי יש להתקין את המסנן החדש. בשלב האחרון כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לפתוח את ברז המים המחובר בצינור למקרר שלכם. את המסנן תוכלו לרכוש כאן בחנות האון ליין באתר ולקבל אותו עם משלוח עד הבית. אנחנו בחברת מים פור יו מייבאים לישראל מסננים איכותיים של המותגים הגדולים בעולם למקררים ומציעים לכם את המסננים שלנו כאן באתר עם אפשרות לבצע את ההזמנה דרך הטלפון, המחשב האישי או הטאבלט שלכם.

הזמנת מסננים למקררי בלומברג

לביצוע הזמנה של מסננים למקררי בלומברג, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לקטלוג המוצרים שלנו המופיע באתר ולבחור את המסנן המתאים ביותר לדגם המקרר שלכם. אם אתם לא בטוחים מה הדגם ואיזה מסנן יתאים למקרר שלכם, אנחנו בחברת מים פור יו נשמח לסייע לכם בשיחת טלפון לבחור את המסנן הנכון דרך קטלוג האתר שלנו.

logo בניית אתרים