1. מתקני מים
  2. ברזים ואביזרים למתקני סודה
  3. מסנן אבנית חיצוני לכל הבית

מסנן אבנית חיצוני לכל הבית

רוצים לשפר את איכות המים בבית? יש לנו פתרון בשבילכם!

צנרת המים בישראל ברובה הוקמה לפני עשרות שנים והמים העוברים בתוך הצנרת מגיעים אל ברזי המים שלכם ללא סינון משקעים ואבנית יעיל. כאשר אתם מתקינים מסנן אבנית חיצוני לכל הבית, אתם יכולים להיות בטוחים שכל המים בתוך צנרת הבית או הדירה שלכם עוברים סינון נגד לכלוך, חלודה ואבנית. ישנם 2 סוגים עיקריים של מסננים חיצוניים לצנרת הבית ובמאמר הבא אנחנו נפרט עליהם ונסביר על האופציות שיש לכם לרכישת המסנן ישירות מהיבואן. 

 

2 סוגי המסננים למערכת המים

 

ישנן 2 שיטות עיקריות לסינון המים מהצנרת החיצונית. שיטה אחת היא סינון באמצעות מסנן מכאני המונע מלכלוך לעבור לצנרת המים בתוך הבית שלכם. שיטה שנייה היא סינון באמצעות מסנן משקעים, המושך אליו את כל המשקעים שעוברים במים ולמעשה מונע מהם להמשיך עד לצנרת שנמצאת בתוך המבנה שלכם. בשיטות הללו ניתן לרכך את המים ולהפחית את כמות האבנית, כך שהמים המגיעים לצנרת שלכם בתוך הבית יהיו רכים יותר ולא יפגעו במוצרי חשמל בהם אתם משתמשים עם מים. המסננים הללו אינם פוגעים בלחץ המים ומיוצרים מחומרי גלם ייחודיים המתאימים למי שתייה.

 

למה כדאי להתקין מסנן חיצוני?

 

מסנן אבנית חיצוני לכל הבית מהווה פתרון למספר בעיות הקשורות לצנרת המים. דבר ראשון הוא מסייע לכם במניעת היווצרות אבנית בצנרת ואבנית במכשירי חשמל המיועדים לשימוש עם מים ואף באביזרי אמבטיה. בין מכשירי החשמל, אפשר למצוא את מדיח הכלים, מכונת הכביסה והקומקום החשמלי. בנוסף לכך, זה מביא לשיפור הטעם והריח של המים ואף שומר על דוד החשמל שלכם נקי מאבנית לזמן ארוך יותר. אבנית עלולה להעניק למים טעם לוואי וריח לא נעים ומסנן אבנית חיצוני משפר את הטעם והריח של המים. מלבד זאת, ברגע שאתם מתקינים מסנן חיצוני, אתם תשפרו באופן מיידי את יעילות הצנרת ותמנעו חסימות בצינורות הקשורות להצטברות של אבנית.

 

הזמנת מסנן אבנית חיצוני לכל הבית

 

קיבלתם החלטה להתקין מסנן אבנית חיצוני לכל הבית? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למסנן איכותי? זה הזמן להיכנס לקטלוג המסננים שלנו באתר ולבחור את המסנן המתאים ביותר לכם. אנחנו בחברת מים פור יו מייבאים את המסננים מהיצרנים הגדולים בעולם ומספקים לכם אותם במחירים שלא תוכלו למצוא באף מקום אחר.

 

logo בניית אתרים