1. מתקני מים
  2. ברזים ואביזרים למתקני סודה
  3. מסנן מים למקרר אמקור

מסנן מים למקרר אמקור

מחזיקים בבית מקרר אמקור? צריכים להחליף מסנן?

מסנן מים למקרר אמקור מיועד למנוע אבנית ולכלוך המגיעים מהצנרת המרכזית של המים בבניין או של הבית. המסנן מיועד למקררים המיוצרים עם ברז מים קרים מובנה ומערכת לקירור מים ליצירת קוביות קרח. ניתן למצוא לכל סוג של מקרר מסננים מקוריים ומסננים תואמים, כאשר את המסננים יש להחליף כל מספר חודשים על פי הוראות היצרן וברוב הדגמים ההחלפה צריכה להתבצע כל 6 חודשים. בהמשך המאמר תוכלו לקבל פרטים על מסנני המים של מקררי אמקור ועל הדרכים הנוחות והמשתלמות ביותר להזמנה של מסננים מסוג זה.

 

מסננים איכותיים מאושרים מכון התקנים

 

בדומה לשאר המוצרים האחרים המשמשים בתוך מערכות מים, גם מסנני המקררים צריכים לעבור אישור של מכון התקנים הישראלי. מסנן המאושר לשיווק על ידי מכון התקנים, מיועד לסנן אבנית, חלודה, לכלוך ולנטרל כלור וריחות. את המסנן אתם יכולים להחליף באופן עצמאי על פי הוראות היצרן וברוב המקררים אין צורך בטכנאי שיעשה עבורכם את העבודה. החלפה של המסנן כל 6 חודשים, תאפשר לכם להנות ממים נקיים ובריאים יותר ומקוביות קרח איכותיות יותר לקירור שתייה ואוכל.

 

לשמור על מכשיר הקרח במקרר

 

בנוסף ליתרונות הבריאותיים של מסנן מים למקרר אמקור, ישנם גם יתרונות מכאניים הרלוונטיים לשמירה על תחזוקת המקרר שלכם לטווח הארוך. המסנן מונע כניסה של אבנית למערכת ייצור קוביות הקרח ומונע ממשקעים להיכנס ולסתום את המערכת. חסימה במערכת המים במקרה זה או חסימה חלקית, תמנע מכם לקבל קוביות קרח נקיות ובאיכות מים טובה. אנחנו בחברת מים פור יו מציעים לכם את חנות האון ליין המתקדמת ביותר בישראל בתחום מסנני המים ותוכלו למצוא כאן בחנות שלנו באתר את מסנני המים הטובים ביותר למקררי המותג אמקור.

 

מסנן מים למקרר אמקור עם משלוח!

 

לא מוצאים זמן לקנות מסנן בחנות? מחפשים דרך מהירה ומשתלמת לקנות מסנן מים למקרר אמקור? אנחנו בחברת מים פור יו מזמינים אתכם להנות מהשירות המהיר ביותר לרכישת מסננים למקרר שלכם. דרך קטלוג האתר תוכלו לבחור את המסנן המתאים על פי דגם המקרר שלכם ובמידה ואתם לא מוצאים את הדגם, תוכלו להתקשר אלינו למספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו ניקח מכם את ההזמנה ונטפל בה בהקדם האפשרי.

 

logo בניית אתרים