1. מתקני מים
  2. ברזים ואביזרים למתקני סודה
  3. מסנן מים דירתי

 

מסנן מים דירתי

 

מי השתייה המגיעים לבתים עוברים תהליך טיהור מים נרחב בתחנות ההתפלה, אולם עדיין עלולים להכיל כמות מסוימת של חלקיקים זעירים שאינם ניתנים לסילוק בתהליכי הטיהור השונים. חלקיקים אלה כוללים ברזל, חומרי הדברה, חומרי ריקבון וחומרים כימיים נוספים.

כדי לפתור בעיה זו, רבים בוחרים להתקין בבתיהם מסנן מים המונע את המשך מעברם של החלקיקים הזעירים אל תוך צינורות הבית ומכלי האחסון. מסנן המים הביתי, המותקן בדרך כלל מתחת למשטח המטבח או בחדר האמבטיה, מהווה מחסום סינון נוסף לפני שהמים נכנסים למערכת האינסטלציה הביתית.

 

סוגי מסנני מים לדירה

מסנן פחמן

 

אחד הסוגים הנפוצים של מסננים. מסנן זה מורכב מפתיל סינון העשוי מפחמן טבעי המסוגל לספוג ולסלק חומרים כימיים וחלקיקים זעירים מהמים. הפחמן סופג טעמים וריחות לא נעימים מהמים, וכך הופכים המים לטעימים ונקיים יותר לשתייה.

 

מסנן חימר

 

מסנן זה מורכב מפתיל העשוי מחימר טבעי המסוגל לסנן חלקיקים קטנים אפילו מ- 5-10 מיקרון. החימר סופג רעלנים, חומרי הדברה וחומרים כימיים אחרים מהמים.

 

מסנן מולטי-שכבתי

 

סוג מתקדם יותר של מסנן. במסנן זה פתיל הסינון מורכב ממספר שכבות המסננות בזו אחר זו, כך שהסינון הוא יעיל הרבה יותר. מסנן זה מסנן חלקיקים זעירים אפילו מתחת ל-5 מיקרון, ומספק מים באיכות מקסימלית לשתייה.

 

אופן פעולת מסנן מים  דירתי

 

אופן פעולתו פשוט ויעיל. כאשר המים המוניציפלים זורמים דרך צנרת הבית הם נכנסים למסנן המים. בתוך מסנן המים ישנו פתיל סינון העשוי בדרך כלל מחומרים כמו פחמן, חימר או חומר סינטטי. כאשר המים זורמים דרך החורים הזעירים בפתיל הסינון, הם עוברים תהליך סינון. במהלך הסינון נלכדים בפתיל כל החלקיקים הקטנים הזרים למים, כמו חול, חלוקים, חרסית וחלקיקים ביולוגיים. רק המים הנקיים עוברים דרך הפתיל וזורמים הלאה למערכת האינסטלציה הביתית. מכאן שהפעולה הפשוטה של סינון המים מספקת מים איכותיים ונקיים לשתייה.

 

בחירת מסנן מים ביתי עושים רק בחברת מים פור יו

 

כשאתם חושבים על רכישת מסנן מים מתאים לביתכם. בחרו מסנן איכותי מחברה מובילה בתחום אספקת ציוד מים כמו מים פור יו.

חברתנו היא חברת מים ותיקה ומקצועית המספקת פתרונות מים מקיפים ללקוחות הפרטיים והמסחריים כבר שנים רבות. מסנני המים הדירתיים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר ומסננים אף את החלקיקים הזעירים ביותר.

 

מחפשים מסנן ? אנו במים פור יו נשמח לספק לכם מענה איכותי ומקצועי לכל צרכי המים בבית.

 

logo בניית אתרים