משקור מים לשבת

בתים ומוסדות רבים בארץ נהנים משימוש בבר מים חשמלי, המהווה מקור אספקה נוח של מי שתיה מסוננים. אולם, המכשיר האלקטרוני יכול להוות בעיה עבור אלו המעוניינים לשמור את השבת כהלכתה. על מנת להימנע מהסוגיה, פותחו במיוחד מכשירי מים המותרים לשימוש ביום השבת. באופן זה, משפחות, עסקים, חברות ומוסדות ממשיכים ליהנות מאספקת מים איכותיים בלחיצת כפתור, ללא חשש, גם בימי שבת וחג.

 

מהו קולר מים קרים מאושר לשימוש בשבת?

קולר מים שומר שבת הוא מתקן מים שפותח לטובת ציבור שומרי המסורת. כלומר, מתקן זה מהווה בנק מים לשבת בו ניתן להשתמש מבלי לפגוע בהלכה. הפיתוח הטכנולוגי של המכשיר נעשה במטרה לאפשר שימוש חופשי במכשיר גם בימי קודש. מנגנון שומר שבת לקולר מים הוא זה שמאפשר הוצאת מים ללא הפעלה של פעולת הקירור. כלומר, המים נשמרים בטמפרטורה המתאימה מבלי צורך ללחוץ על הכפתור. מסיבה זו, משקור מים לשבת הינו פתרון נוח עבור משפחות רבות בישראל.

 

משקור לשבת – גם לעסקים

גם עסקים ומוסדות נדרשים לספק מים קרים לשבת מבלי לפגוע בציבור שומרי השבת. לכן, קיים גם קולר מים תעשייתי לשבת לטובת מקומות אלו. מתקן מים קרים תעשייתי עם מנגנון שבת הינו בעל מערכת דומה לבר הביתי, כך שהפעלתו אינה מחללת שבת וחג. בשוק קיימים מגוון רחב של מכשירים שומרי שבת, אשר ניתן לרכוש בהתאם לצורך.

 

כיצד אבחר מתקן תעשייתי לשבת?

בעת רכישת משקור מים מוסדי לשבת מומלץ לבחור בחברה מקצועית, בעלת ניסיון וידע בתחום המכשירים המוסדיים. מכשירים אלו מתאימים לשימוש רחב ולכן עליהם להכיל רכיבים איכותיים אשר מותאמים להיקף זה. ניתן להיעזר במומחה על מנת לבחור את המכשיר האידיאלי 
טואול - בניית אתרים