בר סודה – משדרג כל מטבח

מעוניינים באספקת מים קרים וסודה בלחיצת כפתור? הגיע הזמן להתחדש ולרכוש משקור סודה! מכשיר זה הפך לאחד ממכשירי החשמל המבוקשים ביותר במטבח ומצא את מקומו בבתים רבים בישראל. בעזרת מתקן מים וגזוז ניתן ליהנות לא רק ממים קרירים וצלולים, אלא גם מגזוז בעזרתו אפשר להכין מגוון משקאות תוססים לכל המשפחה. תוכלו להשתמש במי הסודה אשר מפיקה המערכת להכנה של סוגי שתיה שונים, על ידי ערבוב הסודה עם תרכיז מיץ. אם גם אתם מעוניינים ליהנות מאספקה זמינה של מים וסודה איכותיים – נותר לכם רק לבחור את מתקן הסודה המתאים ביותר למטבח שלכם.

 

מה היתרון של מערכות סודה?

בנק סודה הוא אפשרות נהדרת למי שלא מעוניין להתפשר על מי שתיה ברמת סינון גבוהה ובנוסף ליהנות מסודה איכותית באותו המכשיר. לרוב, המכשיר מכיל ברז למתקן סודה, הנקרא גם ברז גזוז, וגם ברז מים, ממנו זורמים מי השתייה. גרסאות אחרות של המתקן כוללות ברז מזיגה למים וסודה במקום שני ברזים. מלבד השיקולים הנוגעים לברזים, מומלץ להתחשב בחלקים חשובים נוספים של המכונה, כמו משאבת סודה, אשר אחראית ליצירת המשקה. לכן, כדאי שלא להתפשר ולבחור מתקן סודה מקצועי בעל משאבה איכותית.

 

כיצד אדע איזה מתקן גזוז לרכוש?

כיום קיים שפע של ברי סודה. ישנם מכשירים בעלי קיבולת קטנה למול גדולה, ברז גזוז בעיצוב מודרני או קלאסי, מפרטים טכנולוגיים שונים ומגוון של מותגים. לכן, בחירת מתקן גזוז ומים יכולה להיות משימה מאתגרת. מלבד העיצוב, כדאי שלא להתפשר על איכות. בחירה בבר סודה מחברה מוכרת ומקצועית אשר מספקת חלפים למכונת סודה, תאפשר לכם ליהנות ממוצר ברמה גבוהה אשר ישרת אתכם לאורך תקופה אורכה.

טואול - בניית אתרים