קולר מים נירוסטה שומר שבת

קולר מים נירוסטה שומר שבת

משפחות ועסקים רבים בישראל משתמשים על בסיס יום יומי בבר מים, אשר מספק מי שתיה קרירים ונקיים בלחיצת כפתור. מדובר במכשיר נוח ואפקטיבי, המשמש את בני הבית, עובדי המשרד או את הנוכחים במוסדות שונים בארץ. בין אלו נכללים גם שומרי שבת, אשר השימוש במכשיר חשמלי ביום קודש מהווה בעיה עבורם. בעקבות כך, נשאלת השאלה כיצד ניתן ליהנות ממים קרים מבלי לחלל שבת או חג? לסוגיה זו, אשר מעסיקה קהל מאמינים רחב, תשובה פשוטה: בעזרת קולר מים קרים מאושר לשימוש בשבת.

 

מהו קולר מים שומר שבת?

משקור מים לשבת הינו מכשיר מים אשר יוצר במיוחד כדי שיהיה ניתן להשתמש בו מבלי לחלל שבת. במתקנים אלו הושקעה חשיבה מרובה ובוצע תכנות מתאים על מנת לפתח מנגנון שומר שבת לקולר מים, כך שבעת הוצאת מים מהמכונה לא יתבצע קירור. באופן זה המתקן מהווה בנק מים לשבת, תוך שמירה על השבת כהלכתה. הודות לטכנולוגיה הייחודית, אשר פותחה לרווחתם של ציבור שומרי המסורת, ניתן ליהנות מאספקת מים קרים לשבת ללא חשש.

 

האם קיים קולר מים קרים תעשייתי לשבת?

מתקן מים קרים תעשייתי עם מנגנון שבת פועל באופן דומה למתקן הביתי. מטרתו היא לאפשר לכל מי שחפץ לשמור שבת ואינו נמצא בביתו, ליהנות ממי שתיה צלולים וקרים מבלי לפגוע בהלכה. כך לדוגמא, השוהים בבתי חולים, מוסדות או מקומות ציבוריים לא יאלצו לחשוש מחילול שבת בעת מזיגת שתיה מבר המים. גודלם של המתקנים התעשייתיים מותאם לכמות המשתמשים בהם ומכיל מערכות המתאימות לשימוש בהיקף נרחב. מומלץ לבחור במכשיר בעל קיבולת מתאימה ולהיעזר בשירותיה של חברה מקצועית אשר מספקת מכשור איכותי, חלקי חילוף ושירותי תיקון מתאימים.

טואול - בניית אתרים