מתקני מים למוסדות

            מתקני מים למוסדות

אחד הדברים החשובים ביותר לקיומנו הוא אספקה של מי שתיה איכותיים. רבות דובר על משמעותה של שתיית מים מספקת ועל תרומתה לבריאותנו ולגופנו. מסיבה זו, ישנה חשיבות לאספקת מים קרים ואיכותיים לשתייה לא רק בביתנו, אלא גם בעסקים, במוסדות ובכל מקום בו נמצאים אנשים לאורך זמן. לכן, חשוב כי גופים אלו יפעלו להתקנת משקור מים לרווחת באי המקום. קיים מגוון רחב של מכשירים המספקים מים קרים וסודה בכמויות גדולות, אשר מתאימים במיוחד למוסדות.

 

מהם מתקני מים למוסדות?

מתקן מים למוסדות הינו בנק מים, המהווה אספקה זמינה של מי שתיה קרים. כאשר מדובר במכשיר מסוג משקור בנק מים, המתקן אינו רק מבצע סינון של מי השתייה, אלא מכיל גוף קירור השומר על הטמפרטורה המתאימה למים. באופן זה, ניתן ליהנות באופן מיידי ממים נקיים, צחים וקרירים. כדי לשמור על איכותם של מי השתייה, קיים במשקור גם מטהר מים מוסדי. תפקיד המטהר הוא לסנן את המים מחומרים מזיקים, לשמור על צלילותם ובכך גם לשפר את טעמם. משום שמדובר בכמויות גדולות של נוזלים, ישנה חשיבות גדולה לסוג המטהר, שכן לו תפקיד מרכזי בהבטחת ניקיון ורמת המים.

 

מתקני מים לבית הספר

אחד ממתקני המים המוסדיים הנפוצים ביותר הינו מתקן מים לבית הספר. מתקן זה מיועד לשימושם של התלמידים, המורים והעובדים במקום. כיוון שלעיתים קרובות מדובר בילדים, ישנה חשיבות לבחירת מתקן אשר מתאים לצרכיהם. מסיבה זו, קיימים קולרים ומשקורים בגבהים שונים, באופן המותאם לגובה התלמידים. לכן, בהזמנת משקור מים יש לבדוק לא רק את איכות המוצר, אלא גם את נוחות השימוש. מומחה מטעם החברה יכול לסייע לכם לבחור את המכשיר המתאים לכם ביותר.

טואול - בניית אתרים