מתקן סודה לעסק ולבית

מכונת סודה בר להכנסת סודה טרייה בזמן אמת.

עד לפני כעשור, הדרך היחידה ליהנות מכוס מים קרים הייתה קירור של בקבוקי מים במקרר הבית, מילוי הבקבוק, הכנסתו למקרר ומילויו מחדש ברגע שמתרוקן. את אותה הפעולה היינו צריכים לעשות גם כדי להכין סודה במכשירי הסודה הביתיים, שהרי הכנת סודה חייבת להתבצע עם מים מקוררים על מנת להשיג את רמת ההגזה הנדרשת. אבל בעידן בו אפליקציה קטנה בטלפון יכולה לנווט אותנו בכל רחבי העולם, יהיה זה אך טבעי שסוף סוף נוכל להכין סודה בלחיצת כפתור, ואת זה אפשר לעשות באמצעות מכשיר סודה בר, המאפשר לנו להכין סודה בכמות הנדרשת לנו, בזמן אמת, בקלות ובנוחות.

מכשירי הסודה הביתיים מלווים אותנו אמנם כבר שנים רבות, אך הם דורשים מאיתנו לבצע מספר פעולות שבדרך כלל אין לנו את החשק או הזמן לעשות. תמיד כשרוצים להכין סודה, מגלים שלא קיררנו בקבוק מים מתאים, או שבקבוק הסודה שהכנו אתמול כבר איבד חלק ניכר מהגזים שלו. במקום כל התהליך המייגע הזה, מכשיר סודה בר מאפשר לנו פשוט ללחוץ על כפתור, ולייצר סודה בזמן אמת בדיוק על פי הכמות הדרושה לנו. אם אנחנו רוצים להכין כוס סודה אחת, פשוט נלחץ על הכפתור עד שהכוס מתמלאת ובזאת מסתיים העניין. בכל פעם נוכל לקבל כוס סודה מוגזת וטרייה, שהוכנה עם מים מסוננים ומטוהרים, ומעניקה לנו את חוויית הסודה האולטימטיבית.

כיום, מציע השוק שורה של סוגי מכונות סודה בר, מכונות הנבדלות זו מזו כמובן באיכות המכונה הכוללת ואיכות החלקים המרכיבים אותה, אך נבדלות זו מזו בעוד פרמטרים חשובים. כך למשל, אתם רוצים לבדוק האם המכונה שאתם בוחנים כוללת גם מערכת סינון מים אינטגרטיבית, לברר מה הוא גודל מיכל ההגזה הפנימי של המכונה, ומה הוא גודל מיכל קירור המים הפנימי. משתנים אלה משפיעים באופן ישיר על ההספק של המכונה, והיכולת שלה לספק סודה טרייה ברמת ההגזה הנדרשת גם כאשר עושים בה שימוש אינטנסיבי בתוך פרק זמן קצר. בחנו היטב את הדברים, ובחרו את המכונה המתאימה לכם ביותר.

 

טואול - בניית אתרים