מסנן מים לתמי 4

כמעט שאין בית בישראל שלא מכיר את מכשיר התמי 4 – מיני בר מים יעיל המסנן את המים אותם אנו שותים ביעילות. למרות שהוא מאד נפוץ, ישנם לא מעט אנשים שאינם יודעים שאת המתקן יש לתחזק בצורה מסוימת על מנת לשמור על יעילותו, ואם התחזוקה הנכונה אינה מתקיימת, המכשיר נפגם ואיכותו הולכת ויורדת עם הזמן. הנה כמה טיפים עליהם מומלץ לשמור בכל הקשור לנושא שירות תיקונים למתקני תמי 4.

 

כיצד מתחזקים את המכשיר לאורך זמן ?

מסנן לתמי 4 הוא אחד החלקים החשובים ביותר במכשיר ועליו יש לשמור. אמנם המכשיר חדשני מאד, אך הוא לא יכול לטפל בעצמו, וכאן אתם נכנסים לתמונה. את המסנן יש להחליף פעמיים בשנה, ואת הנורה הראשית של המכשיר יש להחליף אחת לשנה. שני החלקים האלו דואגים שהמים שיתקבלו מהמכשיר הם נקיים ומסוננים לעילא. בנוסף להחלפת החלקים, אל תשכחו שיש עליכם לדאוג לניקיון המכשיר, הן בחלקים הפנימיים שלעיתים קשה להגיע אליהם.

 

קניית מסנן לתמי 4

באופן כללי, חברת שטראוס מים היא החברה ממנה ניתן לרכוש מסנן מקורי לתמי 4, אך ישנם גם חברות אחרות שהצטרפו לשוק המסננים ומהוות תחרות משמעותית לחברה. החברות מציעות שירות לתמי 4 שיכול להוזיל מחירים ולהיות מאד חיובי לצרכן. במידה והחלטתם לבחור בחברה חיצונית בשביל חלפים לתמי 4, דאגו לבחור מסנן תואם לתמי 4 ולא למכשיר אחר, כי ברוב החברות תהללו תמצאו סננים לשלל מכשירי מים. בנוסף, אל תשכחו להתאים את המסנן גם למכשיר האינדיבידואלי שלכם בבית ולבדוק היטב האם קניתם מסנן לפמילי או מסנן לפרימו.

 

שירות תיקונים למכשיר

באם נתקלתם בתקלה במתקן, אין מה לדאוג. לא מדובר בתיקון משמעותי ובוודאי שאין צורך להחליף את המתקן בעלות אסטרונומית. חברות רבות בארץ מציעות שירותי מעבדה לתיקון מתקני מים תמי 4, כמו גם חלפים לתמי 4 ועוד שלל מוצרים במחירים הוגנים מאד.

 

טואול - בניית אתרים