אבנית בבית

צריכת החשמל בישראל מדי חודש יכולה להיות גבוהה מאד בבתים מסוימים, ורוב צרכני החשמל אינם מודעים לסיבות הגורמות לעלייה החדה. הדבר הנסתר מן העין היא שלעיתים הסיבות לעליה, אינן קשורות לצריכת החשמל כלל, אלא בשלל המוצרים הביתיים המכילים אבנית. מכשירי חשמל רבים משתמשים במים פושרים, חמים או רותחים במהלך השימוש, כאשר רוב המכשירים אף מווסתים את טמפרטורת המים בעצמם, וגורמים להצטברות אבנית המייצרת נזק משמעותי הן למוצרי החשמל והן לצריכת החשמל הביתית.

 

מניעת התופעה ותיקון הנזקים

האבנית אינה נוצרת מעצמה אלא בעיקר מתרחשת כאשר יש שימוש רב במים קשים במכשירי החשמל הביתיים. על מנת לנסות ולמזער נזקים, יש למנוע את היווצרות האבנית כבר בשלבים ראשוניים ככל האפשר. אמנם ניתן לתקן את הנזק על ידי שימוש במוצרים נוגדי אבנית אותם אנו מניחים במהלך ניקוי המכשירים, אך ישנם פתרונות נוספים שיכולים לא רק להעלים אבנית קיימת אלא לנטרל את הופעתה מלכתחילה. פתרונות אלו שומרים על גופי חימום, ועובדים בצורה יסודית יותר למניעת הנזק. אין דרך למנוע מן המים הקשים להצטבר במכשירי החשמל שלכם, אך יש דרך למזער את הנזקים ולדאוג לפעולה רציפה וחסכונית בחשמל.

 

מהם הפתרונות היעילים ביותר?

הדרך הקלה והפשוטה לדאוג שלא תמצא אבנית ברחבי הבית היא לבחור בפתרון פשוט ויעיל- מסננים. זה אמנם נשמע מעט פשטני, אך מסנן למניעת אבנית המותקן ישירות על הצנרת ומספק פתרונות לאבנית בבית ואף הגנה על גופי חימום הוא בדיוק הדבר לו אתם זקוקים. ישנם סוגים רבים של מסננים שיכולים לעזור לכם כגון מסנן למניעת אבנית מכאני בעל הרכבה פשוטה, או סנן מונע אבנית חשמלי הפועל באמצעות מנגנון חכם. את המסנן יש להתאים לצרכים שלכם אך כל מסנן נגד אבנית שתבחרו יהיה גם מסנן חוסך בצריכת החשמל. אל תשכחו להתייעץ עם איש מקצוע שיוכל לעזור לכם לבחור את הסנן הנכון עבורכם- סנן מונע אבנית איכותי, עם אחריות ואמינות המוצר.

 

טואול - בניית אתרים