מניעת אבנית

אבנית בבית

אנשים רבים בישראל אינם מבינים מדוע צריכת החשמל החודשית שלהם גבוהה, זאת למרות שהם מקפידים על חסכון בחשמל בבתיהם. אך לא כולם יודעים כי מדובר לעתים קרובות בסיבה שאינה תלויה כלל בצריכת החשמל, אלא במכשירים עצמם, והיא - אבנית בבית. כשבעל מקצוע קובע כי יש לכם הצטברות אבנית בבית, הכוונה היא לכלל המכשירים החשמליים העושים שימוש במים חמים (ומחממים אותם בעצמם), בהם מצטברת אבנית, וזו גורמת למכשיר, כמו גם לצריכת החשמל, נזקים כבדים לאורך זמן.


 

כיצד מונעים הצטברות אבנית בבית בצורה יעילה?

הצטברות אבנית בבית למעשה נוצרת במכשירי החשמל בעקבות ריבוי מים קשים, ויש למנוע ממצב זה לפתח אבנית כבר בשלבים מוקדמים ככל הניתן. כך, מעבר לפתרונות ה"מכבים את השריפה" בכל פעם, כגון מוצרים נוגדי אבנית הקשורים בתהליך הניקוי בלבד, מומלץ לנקוט באמצעים נוספים המספקים פתרונות יעילים ויסודיים יותר, ומספקים הגנה על גופי חימום בצורה משמעותית. מים קשים במכשירי חשמל הם אמנם תוצר לוואי כמעט בלתי נמנע, אך אין זה אומר בהכרח כי האבנית חייבת להצטבר בהם ולהביא לנזקים.


 

פתרונות למניעת אבנית בבית

האמצעים הטובים והיסודיים ביותר למניעת אבנית בבית הם מסננים, המורכבים באופן פשוט על מערכת הצנרת הביתית. בתחום המסננים תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגים - ביניהם מסנן למניעת אבנית מכאני המורכב בקלות על הצנרת, וכן מסננים מורכבים יותר דוגמת סנן מונע אבנית חשמלי, המשלב טכניקה עם מידע קודם ומנגנונים חכמים נוספים. אך לפני שאתם מתקינים מסנן למניעת אבנית בביתכם, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע שיסייע לכם לבחור במוצר הנכון: סנן מונע אבנית המיוצר על ידי חברה אמינה, וכמובן מסנן למניעת אבנית המגיע עם אחריות יצרן.

 

 

טואול - בניית אתרים