מתקן מים חמים קרים תת כיורי

מתקני מים מתחת לכיור

כולנו רוצים להנות ממים נקיים וטעימים בהישג יד. בתים פרטיים ובתי עסק רבים בישראל בוחרים במתקני שתייה כמו תמי 4 ומי עדן על מנת לספק צורך זה וגם להנות ממים קרים וחמים ללא צורך במתקנים נוספים. אך גם מתקנים אלו בעצמם תופסים מקום על השיש או בארונות שבמטבחים קטנים מדובר על שטח שנועד לעבוד אליו. גם המתקנים הגדולים שנועדו לרוב למשפחות גדולות או למשרדים ובתי עסקים תופסים מקום רב ועיצובם לא תמיד מחמיא. מתקן מים חמים קרים תת כיורי פותר סוגיה זו ובעצם מציע לנצל שטח שלרוב מיועד כבר ממילא לצנרת. המערכת של מתקן מים חמים קרים תת כיורי מתחברת ישירות לצינור המים הראשי שעובר מתחת לכיור ומשם לסנן ולמטהר שגם הם אינם גלויים לעין. המים הנקיים יוצאים דרך ברז שנראה רגיל לחלוטין ואינו תופס מקום כלל.

 

סודה ישר מהברז

אולי פעם ברזי הסודה של מלונות וחדרי אוכל היו חלומם של רבים אבל כיום כל אחד יכול להנות מברז סודה אצלו בבית עם מתקן מים קרים וחמים תת כיורי. מתקן מים חמים קרים תת כיורי יספק לכם את גם מים נקיים, קרים ומרעננים, גם מים חמים לקפה ותה, ועם מערכת CO2 פשוטה גם סודה בלחיצת כפתור אחת. המערכת של המתקן היא בעלת הספק תפוקה גבוה כך שתוכלו להפיק מספר כוסות מכל מצב בחירה בזו אחר זו מבלי להתפשר על הטמפרטורה הוא על הגזה חלשה. כל המערכת נמצאת מתחת לכיור ובקלות ניתן דרכה לבחור את כמויות מוגדרות של מים שיצאו בכל לחיצה.

 

הכי נוח ישר מהברז

מתקן מים חמים קרים מתחת לכיור מעניק לכם נגישות למים צלולים בכל רגע – לא צריך יותר להוציא בקבוקים מהמקרר או להרתיח מים בקומקום, כל שיש לעשות הוא לקחת כוס ולמזוג אליה ישר מהברז. מתקן מים חמים קרים תת כיורי הוא כלי מושלם לילדים שלא שותים הרבה מים והוא גם בעל מנגנון חכם להגנה על ידי ממים רותחים. לפרטים נוספים על מתקן מים קרים וחמים תת כיורי פנו אלינו לmayim4u ונשמח להציע לכם את בר המים המושלם לבית שלכם. mayin4u – להנות מכל לגימה עם מתקן מים חמים קרים מתחת לכיור.

טואול - בניית אתרים