מתקן סודה של מי עדן

לשים סוף לבקבוקים

אולי לא כולם אוהבים סודה, אבל מי שכן אוהב לא יכול בלעדיו. מדובר על משקה מרענן ומוגז שבניגוד למשקאות קלים אינו מכיל סוכר וכימיקליים ולכן היא גם משקה בריא. אומנם עד לא מזמן, על מנת להנות מסודה בבית היה צריך לקנות בקבוקים כאשר הבקבוקים הקטנים והאישיים היו יקרים ולא משתלמים והגדולים היו מאבדים גז לאורך זמן אם לא מסיימים את הבקבוק תוך יום – יומיים. כיום אין סיבה יותר לסבול ואפשר להנות מסודה טרייה, מוגזת וקרה, מתי שרק רוצים ובלי צורך לסחוב בקבוקי פלסטיק מזהמים מהסופר. מתקני סודה ביתיים כמו מתקן סודה של מי עדן פופולאריים היום יותר מתמיד ומפיקים את הסודה האיכות ביותר ללא שום תוספות מעבר למים ופחמן דו חמצני.  

 

מתקן מי סודה למטבח

מתקן מים סודה למטבח בעצם מחליף את מתקני המים הרגילים שמספקים מים חמים וקרים בלבד ונותן לכם להנות מסודה טעימה בלחיצת כפתור. מעבר לכך לא תצטרכו לבצע שום שינוי במטבח, החיבורים של הצנרת זהים והבקבוק של הפחמן הדו חמצני נמצא בתוך המכשיר עצמו והחלפתו כאשר הוא מתרוקן פשוטה מאוד. ממש כמו מתקן סודה של מי עדן גם סוגי המתקנים של החברות המתחרות מייצרים סודה איכותית לא פחות ובמחיר משתלם יותר.  בעזרת מתקן סודה מחיר הסודה נעשה נמוך בהרבה פר ליטר בהשוואה לבקבוקים ולאור העובדה שהוא משולב עם מים חמים וקרים כמו מתקן סודה של מי עדן, מדובר על עסקה משתלמת במיוחד.

 

מתקן מי סודה תת כיורי ועוד

למי שמעוניין לחסוך במקום על השיש במטבח, ניתן לרכוש מתקן מים סודה תת כיורי עם ברז חיצוני בלבד למזיגת מים מוגזים ומים חמים וקרים. לבתי עסק גדולים ובמיוחד לחדרי אוכל ישנים מתקנים גדולים לקיבולת והספק גדולים שמתקן סודה מי עדן רגיל לא יכול לספק. בmayim4u תמצאו מגוון מתקני שתייה וסודה חכמים ואיכותיים וכן חלפים למתקן סודה מי עדן ושל חברות מובילות נוספות במחירים זולים ובמבצעים שווים במיוחד. אם אתם מחפשים מתקן סודה מחיר נוח אך איכותי שיספק את כל הצרכים שלכם בבית, צרו קשר עם המומחים של mayim4u ובחרו את המתקן המושלם עבורכם. מתקן סודה של מי עדן קונים במים4יו ונהנים מבריאות בכל לגימה.
טואול - בניית אתרים