פילטר מים לשעון

מים מסוננים ישר מהברז

המים שזורמים בברזים בישראל הם אומנם מים נקיים וראויים לשתייה אך משלבים בהם כל מיני מתכות וכימיקלים שנועדו לשמור עליהם נקיים מזיהומים. בכמויות קטנות הם לא מזיקים אך לצריכה גבוהה עשויה להיות השפעה על הבריאות וכמו כן הם בעלי טעם לוואי לא נעים שמדיר משתייה. לכן רוב האנשים בוחרים לצרוך את מי השתייה שלהם או מבקבוקים של מים מינרליים או ממתקני שתייה. אלו אומנם פתרונות טובים שמספקים מים טעימים ונקיים אך יש להם גם חסרונות רבים – בקבוקים הם כבדים ויקרים ומתקני סינון תופסים מקום ויש להם הספק נמוך משל ברז רגיל.  כמו כן, הכימיקלים שבמי הברז אינם אידיאליים למקלחות ולחפיפת שיער ויכולים להשאיר אבנית ומשקעים כאשר משתמשים בהם לניקיון. פילטר מים לשעון מתחבר לברז המים הראשי ומספק מים נקיים לכל צרכים אלו.

 

מים מסוננים במטבח ובמקלחת

פילטר מים לשעון מותקן לאחר שעון המים ובכך כל המים שנכנסים לברזים שבבית עוברים סינון וטיהור. בכך אתם יכולים להנות ממים טעימים וראויים לשתייה מכל אחד מהברזים של הבית ומהיכולת לשטוף ולהתרחץ במים בריאים לעור ונטולי אבנית. התקנת הפילטר אינה מסובכת ואינה פוגעת בהספק המים כך שהזרם בברזים יישאר לא שינוי על אף שהוא עובר במערכת סינון וטיהור מתקדמת. מכיוון שפילטר מים לשעון מותקן על הברז הראשי הוא גם לא תופס מקום בדירה או מסננים שממלאים את הארון שמתחת לברז במטבח.

 

לשמור על מוצרי החשמל

לדודים ולמוצרי החשמל בהם נעשה שימוש במים כמו מדיחים, קומקומים ומכונות כביסה, ישנה רגישות רבה להצטברות של אבנית. האבנית והמשקעים שבמים סותמים את הצינורות ומכסים את גופי החימום ובכך הורסים אותם לחלוטין. מדובר על תופעה מוכרת שמצריכה החלפה את חלקים יקרים ולפעמים החלפה של המוצר כולו. פילטר מים לשעון דואג לכך שכל המים שמגיעים למכשירים עוברים סינון ממשקעים ובכך מרכך אותם ומונע יצירת אבנית. בנוסף, עוד טרם התקלקלות הרכיבים, הצטברות האבנית גורמת למכשירים לעבוד באופן לא חסכוני בחשמל ומייקרת את החשבון שלכם בעשרות אחוזים. בmayin4u אנו מציעים מגוון פילטרים לשעוני מים באיכות גבוהה ובמחירים נמוכים. אם אתם רוצים להתחיל להנות ממים נקיים וממכשירי חשמל עמידים, פנו אלינו לmayim4u ושאלו אותנו על פילטר מים לשעון.
טואול - בניית אתרים